***** با پر کردن فرم "نیازسنجی" در منوی اصلی، ما را در ارائه خدمات بهتر، یاری رسانید *****

درباره ما

 

محمد حسین رضازاده مهریزی

                         دانش آموخته Ph.D دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف

          عضو هیات علمی دانشکده مدیریت و اقتصاد در دانشگاه VU University of Amsterdam هلند

Email: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید                                                     

Web page                                                      

محمد حسين رضازاده مهريزي فارغ‌التحصيل دكتراي سياست‌گذاري علم و تكنولوژي از دانشكده مديريت و اقتصاد دانشگاه صنعتي شريف و عضو هیات علمی دانشکده مدیریت و اقتصاد در دانشگاه VU University of Amsterdam هلند است. حوزه‌ تخصصي فعاليت او در زمينه مديريت دانش و يادگيري‌سازماني است. او داراي ليسانس مهندسي برق از دانشگاه صنعتي شريف، كارشناسي ارشد MBA از دانشگاه صنعتي شريف، دکترای سیاستگذاری علم و تکنولوژی از دانشگاه صنعتی شریف، كارشناسي ارشد پژوهش در مديريت از دانشكده مديريت ESDAE است. حاصل فعاليت‌‌هاي پژوهشي او چاپ مقالات متعدد در مجلات ISI، بيش از ده‌ها مقاله كنفرانس بين‌المللي و تدوين كتب‌ مختلف است. همچنين او داور مدعو مجلاتي همچون فصلنامه سياست علمي كشور و چندين كنفرانس بين‌المللي (مانند ECIS و OLKC) است. او به عنوان مدرس و مشاور مديريت دانش در شركتهاي مختلف خصوصي و سازمان‌هاي دولتي ايران مي‌باشد. علاوه بر تجربه شخصي در نگارش و داوري مقالات علمي بين‌المللي و داخلي، او كارگاه‌هاي متعددي را در زمينه مهارتها و اصول مقاله‌نويسي در مجلات و كنفرانس‌هاي بين‌المللي در ايران و اسپانيا برگزار كرده‌ است.

 

محمد وکیلی

دانشجوی دوره دکتری دانشگاه علامه طباطبایی 

دانش آموخته رشته MBA از دانشگاه صنعتی شریف در مقطع کارشناسی ارشد 

 Email: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  

محمد وکیلی دانشجوی دوره دکتری دانشگاه علامه طباطبایی، در رشته مدیریت بازرگانی تحصیل می‌کند. آقای وکیلی مدرک کارشناسی خود را در رشته مهندسی عمران و نیز مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته MBA از دانشگاه صنعتی شریف اخذ نمود. سابقه حدود ۹سال تدریس در دوره‌های آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری و نیز دوره‌های آزاد برای مدیران سازمان‌ها، تالیف و ترجمه بیش از ۱۰جلد کتاب و ارائه مشاوره تخصصی به سازمان‌ها بخشی از سوابق تحصیلی و شغلی او را تشکیل می‌دهد.

   

 

احسان گرجی


دانشجوی دوره فوق دکتری دانشگاه صنعتی امیرکبیر

 Email: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

احسان گرجی دانشجوی دوره فوق دکتری دانشگاه صنعتی امیرکبیر در رشته نانو فناوری می باشد. ایشان دارای 8 مقاله چاپ شده ISI، چهار مقاله آماده ارسال و نیز 25 مقاله پذیرفته شده در کنفرانس های بین المللی می باشند. با توجه به مقالات معتبر چاپ شده،  ایشان به درخواست انتشارات Elsevier اقدام به تالیف سه Book Chapter به زبان انگلیسی نموده اند. از دیگرفعالیت های پژوهشی ایشان می توان به 2 مورد ترجمه و یک مورد تالیف کتاب، دو مورد ثبت اختراع، راهبری چندین پایان نامه ارشد و دکتری و 15 مورد طرح تحقیقاتی صنعتی با ارگان های دولتی و خصوصی اشاره نمود. برگزاری ده ها کارگاه مقاله نویسی در تهران و استان های دیگر و همچنین راهنمایی دانشجویان و دانش اموختگان در حوزه مقاله نویسی نیز بخش دیگری از فعالیت های ایشان است.

 

 

 

 

 

 

  1. خرید بسته آموزش مقاله نویسی با یک تماس
  2. خرید کتاب آموزش مقاله نویسی با یک تماس

 جهت تهیه بسته آموزش مقاله نویسی با قیمت 69000 تومان می توانید از طریق یکی از گزینه های زیر اقدام نمایید:

  • با شماره  30-66498929 تماس حاصل نموده و بسته را سفارش دهید.
  • با مراجعه به آدرس تهران، میدان انقلاب، بین خ فروردین و اردیبهشت، ساختمان 1474، ط اول، انتشارات کتابخانه فرهنگ، به صورت حضوری بسته را خریداری نمایید.

 جهت تهیه کتاب 25 اصل اساسی مقاله نویسی با قیمت 8000 تومان می توانید از طریق یکی از روش های زیر اقدام نمایید:

  • با شماره 30-66498929 تماس گرفته و پس از سفارش کتاب خود را از طریق پست دریافت نمایید.
  • با مراجعه به آدرس تهران، میدان انقلاب، بین خ فروردین و اردیبهشت، ساختمان 1474، ط اول، انتشارات کتابخانه فرهنگ، به صورت حضوری کتاب را خریداری نمایید.