***** با پر کردن فرم "نیازسنجی" در منوی اصلی، ما را در ارائه خدمات بهتر، یاری رسانید *****

نکته 18: ایده اصلی مقاله چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

هر مقاله، باید یک و فقط یک ایده اصلی داشته باشد. یعنی موضوعی که همه مقاله حول آن است. مثلا ایده اصلی یک مقاله می تواند تاثیر آموزش های پیش دبستانی در کاهش دعواهای زنگ تفریح دانش آموزان باشد. ایده اصلی مقاله باید مهم باشد. به عبارت دیگر، باید به درد بخور باشد. یعنی تحقیق در موردش و دانستن درباره آن برای حل مشکل یا مشکلاتی مفید باشد. ایده اصلی مقاله همچنین باید جدید و بکر باشد. اگر چیزی باشد که بارها و بارها در موردش پژوهش شده و حرف تازه ای در موردش نزنیم، فایده ای ندارد. و بالاخره اینکه ایده اصلی مقاله باید تا حد امکان دقیق و محدود باشد. یعنی فقط یک موضوع خیلی دقیق و باریک را شامل شود. برای توضیحات بیشتر در خصوص نحوه انتخاب ایده اصلی مقاله و مثال های مختلفی از آن می توانید به فصل دوم از بسته آموزشی مقاله نویسی مراجعه کنید.

  1. خرید بسته آموزش مقاله نویسی با یک تماس
  2. خرید کتاب آموزش مقاله نویسی با یک تماس

 جهت تهیه بسته آموزش مقاله نویسی با قیمت 69000 تومان می توانید از طریق یکی از گزینه های زیر اقدام نمایید:

  • با شماره  30-66498929 تماس حاصل نموده و بسته را سفارش دهید.
  • با مراجعه به آدرس تهران، میدان انقلاب، بین خ فروردین و اردیبهشت، ساختمان 1474، ط اول، انتشارات کتابخانه فرهنگ، به صورت حضوری بسته را خریداری نمایید.

 جهت تهیه کتاب 25 اصل اساسی مقاله نویسی با قیمت 8000 تومان می توانید از طریق یکی از روش های زیر اقدام نمایید:

  • با شماره 30-66498929 تماس گرفته و پس از سفارش کتاب خود را از طریق پست دریافت نمایید.
  • با مراجعه به آدرس تهران، میدان انقلاب، بین خ فروردین و اردیبهشت، ساختمان 1474، ط اول، انتشارات کتابخانه فرهنگ، به صورت حضوری کتاب را خریداری نمایید.