***** با پر کردن فرم "نیازسنجی" در منوی اصلی، ما را در ارائه خدمات بهتر، یاری رسانید *****

نکته 16: مقاله الگو چیست؟

در نگارش مقاله خوب است که نمونه مقالات مناسبی را جلوی چشم داشته باشیم و به عنوان الگو از آنها ایده بگیریم. یک مقاله الگو باید چند ویژگی مهم را داشته باشد: 1) در رشته تخصصی ما باشد زیرا مثلا مقالات رشته مهندسی غالبا با مقالات جامعه شناسی خیلی تفاوت دارند. 2) از همان نوعی باشد که مقاله ماست. مثلا اگر مقاله ما از نوع مقالات تجربی ست، مقاله الگو هم از نوع مقالات تجربی باشد. 3) نزدیک به موضوع مقاله ما باشد چرا که بسته به موضوعات مختلف، حساسیت های مختلفی در نگارش مقاله وجود دارد. 4) از مجله مدنظر ما یا مجلات مشابه آن باشد. مثلا اگر مقاله ما قرار است برای یک مجله با گرایش کیفی ارسال شود، بهتر است که مقاله الگوی انتخابی هم از همان نوع مجلات باشد. برای آشنایی با مثال های مختلفی از مقالات الگوی فارسی و انگلیسی در رشته های مختلف علوم انسانی و دانلود آن ها می توانید به صفحه دانلود مقالات فارسی و انگلیسی مراجعه کنید.

  1. خرید بسته آموزش مقاله نویسی با یک تماس
  2. خرید کتاب آموزش مقاله نویسی با یک تماس

 جهت تهیه بسته آموزش مقاله نویسی با قیمت 69000 تومان می توانید از طریق یکی از گزینه های زیر اقدام نمایید:

  • با شماره  30-66498929 تماس حاصل نموده و بسته را سفارش دهید.
  • با مراجعه به آدرس تهران، میدان انقلاب، بین خ فروردین و اردیبهشت، ساختمان 1474، ط اول، انتشارات کتابخانه فرهنگ، به صورت حضوری بسته را خریداری نمایید.

 جهت تهیه کتاب 25 اصل اساسی مقاله نویسی با قیمت 8000 تومان می توانید از طریق یکی از روش های زیر اقدام نمایید:

  • با شماره 30-66498929 تماس گرفته و پس از سفارش کتاب خود را از طریق پست دریافت نمایید.
  • با مراجعه به آدرس تهران، میدان انقلاب، بین خ فروردین و اردیبهشت، ساختمان 1474، ط اول، انتشارات کتابخانه فرهنگ، به صورت حضوری کتاب را خریداری نمایید.